Kjo është porosia e Nora Istrefit për ish burrin e saj Robertin

SHOWBIZ

Nora Istrefi padyshim është njëra ndër femrat më e nxehtë në estradë.

Së fundmi, ajo veshi një fustan të Valdrin Sahitit me të cilin vuri në pah format e saj trupore.

Me fustan të zi, ajo zbuloi disa pjesë të trupit.

Kujtojmë se kënga e saj e fundit është dueti me Butrint Imerin dhe nga ajo, Nora nuk solli projekt tjetër muzikor./Kosovarja