Arbenita ekspozon supergjoksin në paraqitjen e fundit

SHOWBIZ

Bukuroshja me famë ndërkombëtare Arbenita Ismajli është cak i medieve rozë në çdo lëvizje të saj.

Jeta e saj personale si modele dhe lidhja e saj me reperin e njohur Fero janë tema që po shtojnë më shumë kureshtjen e publikut.

Arbenita njihet për bukurinë e saj natyrale dhe trupin e saj perfekt të cilin e zbulon në çdo paraqitje.

Ajo nuk pritoj të provokojë me veshje as kësaj radhe duke vënë në pah gjoksin me një veshje të shkurtër, duke e zbuluar tërësisht.

Këto provokime janë bërë goxha të shpeshta nga ana e modelës, e cila lënë shumë për të dëshiruar./Kosovarja/