Maqedonasi nga Manastiri ofendon shqiptarin: “Asnjë shqiptar nuk do të mbesë këtu”(VIDEO)

Gjatë ditës së djeshme, në Manastir, një qytetar maqedonas ofendon shqiptarin i cili po e filmon gjithë ngjarjen. “Këtu asnjë shqiptarë nuk do të mbesë”, i thotë maqedonasi Albin Serifovit. Të tjerëve ai u thotë të kenë kujdes dhe të mos ndërhyjnë dhe detyron incizuesin të ndalë filmimin. Pritet të shihet nëse organet kompetente do […]

Continue Reading

Ish bashkëshorti i Adriana Matoshit bëhet baba

Aktorja e popullarizuar e filmit dhe televizionit, pak kohë më parë në një intervistë, ka thënë se me ish bashkëshortin e saj ka marrëdhënie korrekte. Ajo, ka treguar se fëmijët kanë marrëdhënie të mirë me të atin, e madje të njejtën e ka potencuar edhe për bashkëshorten e tij. Ndërkohë, Albert Sylejmani, ish bashkëshorti i […]

Continue Reading

Pa punë e me 5 fëmijë të mitur! Nëna: Në darkë gënjej fëmijët, deri sa t’i zërë gjumi se s’kam t’i ushqej (VIDEO)

Me raftet bosh, nëna gënjen fëmijët çdo darkë deri sa t’i zërë gjumi para tavolinës së bukës. Apeli për ndihmë vjen nga familja Jaku në Fushë Krujë për 5 fëmijët e mitur. Në një shtëpi me qira dhe prindër të papunë, skamja e kësaj familje rrëqeth në thirrjen për ndihmë, këtë fundvit për bukën e […]

Continue Reading