Jonida Vokshi sjellë imazhin më të këndshëm me vajzën

Aktorja ka publikuar një fotografi me vajzën e saj. Jonida Vokshi ka postuar një imazh duke përqafuar vajzën. “Faleminderit Zot”, ka shkruar në fotografinë që ka zgjedhur ta publikoj. Ajo mori komente të shumta dhe pëlqime nga ndjekësit në imazhin që ka publikuar. Ndryshe, Jonida bashkë me aktorin Besnik Krapi janë prindër për herë të […]

Continue Reading

Kush ia mori burrin Kaltrina Selimit?

Fillimisht, pa panikë. Kaltrina Selimi vazhdon të jetë e martuar dhe e lumtur në martesë, por bashkëshortin e saj, Dritonin, ia ka marrë thuajse komplet i biri. Siç kuptojmë, bashkëshorti dhe i biri i Kaltrines, kanë një lidhje shumë speciale me njëri tjetrin dhe kjo që nga fillimi. Familja e lumtur jetojnë në Londër, pasi […]

Continue Reading

Dëshmitë e motrës dhe xhaxhait të Albertit në polici: E gjithë familja ishim në hall prej tij

Pas vrasjes së Albert Krasniqit, për të cilën dyshohet babai i tij, Skender Krasniqi, Gazeta Sinjali sjell ekskluzivisht detaje të reja, të siguruara nga burimet. Gazeta Sinjali ka mësuar edhe dëshmitë e anëtarëve të familjes Krasniqi, përfshirë motrën e viktimës Albert Krasniqi, si dhe xhaxhain e tij, që të dy emra të njohur për redaksinë. […]

Continue Reading

l grahi autobusin drejt Gjermanisë 31 orë pa ndal, shoferit kosovar i ndodhë e papritura

I grahi autobusin drejt Gjermanisë 31 orë pa ndal, shoferit kosovar i ndodhë e papritura. Drejtoria për kontrollimin e mjeteve të rënda në Koblenz ka ndaluar një autobus nga Kosova që udhëtonte në linjen Pejë-Dortmund. Realizimi i kontrollimit është bërë në Monmtabaur në autostradën A3. Gjatë kontrollimit të biletave ishte konstatuar se autobusi ishte nisur […]

Continue Reading