MIMOZA SHKODRA REKLAMON GJOKSIN PA JELEK

Këngëtarja Mimoza Shkodra para tri dite publikoj këngën e saj të re. Ajo shihet në klip afër bregdetit duke e shfaqur vetën sensuale, shkruan InfoKosova. Në llogarinë e saj instagram Mimoza publikoj një fotografi. Fustani i zi i hapur te gjoksi e bënë të duket sensitive./InfoKosova/

Continue Reading

“Nuk i japim tokat e Car Dushanit”

Derisa nëpër media po publikohen ‘non-papers’ me origjina të ndryshme që në përmbajtje po japin propozime për zgjidhjen e problemeve midis Kosovës dhe Serbisë me një marrëveshje përfundimtare midis dy vendeve, Serbia po i shpreh dëshirat e saj me grafite, shkruan Gazeta Metro. Në Beograd duket se dikush kishte shfaqur talentin e tij duke vizatuar […]

Continue Reading

“Shqiptarët e Maqedonisë i duan nga dy femna!”

“Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri sa kishte publikuar këngën e saj të re të quajtur “Shpirti i bukur” që u prit mjaft mirë nga ana e fansave dhe deri tani ka shumë klikime në Youtube. Këngëtarja gjithashtu ka publikuar dhe një video nga prapaskenat e cila u komentua gjatë. Të shumta ishin komentet që e […]

Continue Reading

Arbenita publikon foto duke bërë skarë me Feron

Fero dhe Arbenita prej që janë bërë prindër nuk po ndahen nga njëri-tjetri. Arbenita ka publikuar një storienë Instagram, ku shihet duke e përqafuar Feron, dhe treguar se po jetojnë një moment tejet të lumtur. Çifti kanë pozuar në një ambient të jashtëm, ndërsa Fero shihet duke bërë skarë, shkruan Reporteri.net. Arbenita dhe Fero tashmë […]

Continue Reading

Molliqaj thotë se VV doli kundër faljes së gjobave gjatë pandemisë vetëm që t’i dalin kundër PSD’së

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, i ka reaguar ushtrueses së detyrës së shefit të grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, e cila tha se falja e gjobave ndaj qytetarëve përgjatë pandemisë do t’i dekurajonte ata në zbatimin e ligjit. Molliqaj, nëpërmjet një reagimi në ‘Facebook’, e ka pyetur Kusari-Lilën se “si e arsyetojnë […]

Continue Reading