GJlKO SHTRlHET NE SPITAI

“Sa t’kom dasht” është titulli i këngës së re të Ermal Fejzullahut dhe Gjikos, projekt ky që erdhi vetëm para tre ditësh, shkruan “Kosovarja”. Kënga e ka gjetur me të shpejtë publikun e vet, dëgjuesin i cili po e dëgjon me ëndje çdo ditë. Ndërkohë, Gjiko ka insk enuar një skenë ku shihet në autoambulancë. […]

Continue Reading

Nuk e keni parë asnjëherë kështu Dua Lipën

Dua Lipa ka bef asuar të gjithë pasi sonte është paralajmëruar si fytyrë e re mar keti ngu për koleksionin vjeshtë/dimër te Versaces. Këngëtarja është parë me një dukje tërësisht tjetër e veshur nga shtëpia e modës italiane, derisa ajo ka po zuar për linjën e tyre të fund – kryesisht veshje sportive dhe kaçurrele […]

Continue Reading

Arta Nitaj pro vokon me fustan nusërie

Arta Nitaj është njëra ndër fytyrat më të përfolura në show bizin shqiptar, kjo për shkak formave të saja trupore, jetës Iuksoze që ajo bënë dhe shumëçka tjetër, shkruan Kosovarja. Ndërkaq çdo postim i saj kthehet në lajm duke bërë kështu që të komentohet shumë nga të gjithë. Kështu ka ndodhur edhe me foton e […]

Continue Reading

Makina është Rrotulluar dhe është bërë C0PA/ Rap ortohet se një 30-vjeçar ka hum bur jetën

Një 30-vjeçar, banor i Krastës në Martanesh hu mbi dje jetën tra gji kisht teksa kthehej nga festa e Ballëm Sulltanit. “Panorama” mëson se Drilon Gjoni kishte udhëtuar drejt Teqesë së Ballejës dhe pak orë pas mesnate ka udhëtuar drejt vendlindjes. I nd jeri drejtonte automjetin tip “Mitsubish” në ak sin rural Ballejë-Krastë. Në rrethana […]

Continue Reading