Aferdita Demaku ‘ndahet’ nga bashkëshoti, tregon arsyen

SHOWBIZ

Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku, e ka përjetuar ndjenjën e ndarjes nga bashkëshorti.

Në një intervistë për mediet kosovare, ajo tha se ndarja ka ardhur si pasojë e Covidit, pasi, bashkëshorti i saj ishte i infektuar dhe për këtë arsye ata qëndruan larg njëri-tjetri.

Po ashtu, këngëtarja tregoi se edhe vajza e tyre kishte këtë virus.

Ndër tjera, ajo tha se shumicën e kohës në këtë pandemi e ka kaluar në shtëpi./Kosovarja