Aktori Gentian Zenelaj prek shpirtin nga spitali: Unë u shërova nga Covid-19, por njeriu im i dashur i mori jetën Unë jam i thyer nga zemra

SHOWBIZ

Aktori i njohur dhe moderatori i emisionit Stop në Tv Klan, Gentian Zenelaj, ka fituar be tejën me sëmundjen e koronavirusit Covid-19.

I’m very jealous,’ Gent Zenelaj relates the relationship with her husband
Vetë aktori ka publikuar një foto nga spitali në rrjetet sociale, ku thotë se pas 14 ditësh të vështira, më në fund ia ka dalë ta kalojë këtë sëmundje.

Ai ka falenderuar dhe mjekët që janë kujdesur për të.

“14 ditë l uf tova me këtë sëmundje të pabe së dhe të poshtër miqtë e mi.sëmundje që më mori edhe njeriun e shtrenjtë. Falenderimet e mia me të sinqerta për stafin e mrekullueshëm ,i cili u kujdes për shëndetin tim fizik të sëmurë dhe shpirtin të co pët ua r në ditët më të vështira të jetës sime”, shkruan ndër të tjera Gentian Zenelaj.

Kjo nuk është lamtumirë o babo”, Gentian Zenelaj postim prekës pasi babai i humbi betejën me Covid-19