Arta Nitaj: E di që shumë prej jush flisni prapa shpinës sime, nuk jam budallaqe thjesht nuk më intereson

SHOWBIZ

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara në rrjetet sociale e po ashtu edhe në faqet rozë.

Fjala është për modelen dhe aktoren nga Peja, Arta Nitaj, e cila merr vëmendje me secilin postim apo fotografi që ndan me fansat.

Ajo së fundmi ka bërë një reagim në InstaStory për të gjithë ata që flasin prapa shpinës së saj.