Nisën krisjet, Fifi debaton ashpër me banorët e shtëpisë

Këngëtarja shqiptare, Fifi, është bërë banore e shtëpisë “Big Brother Vip”. Faqja zyrtare e “BBV” është duke publikuar disa nga pamjet e banorëve kur shumë shpesh debatojnë ashpër. Njëra ndër to është edhe Fifi e cila ka debatuar ashpër me banorët për ushqim. Ardit Çunin dhe Benaida Nishanin ishin ata të cilët ankoheshin për mungesë […]

Continue Reading

Zbulohet lidhja e re moderatorja e njohur nga Kosova në lidhje me Hysenbelliun(Foto)

Futbollisti dhe biznesmeni shqiptar, Fatmir Hysenbelliu dhe këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, ishin një nga çiftet më të përfolura në faqet rozë. Madje edhe pas katër vitesh ndarje, vazhdojnë akoma të jenë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, Fatmiri ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, ku në mesin e shumë qështjeve ai […]

Continue Reading

Shtetasi serb merr peng autobusin në Gjermani

Një shtetas serb dyshohet se e ka marrë peng një autobus i cili po udhëtonte nga Gjermania në Serbi. Forcat e shumta speciale kanë zhvilluar një aksion të madh në autostradën A9 në Bayern midis fshatrave Hilpostein dhe Grending ku e kanë arrestuar edhe një shtetas serb. Ngjarja është zhvilluar të martën mbrëma rreth orës […]

Continue Reading

Anëtari i Partisë Socialiste të Shqipërisë krahason policët e Kosovës me ushtrinë e Millosheviçit

Akuza të rënda vin nga ish kryetari i Forumit Rinor Eurosocialist për qrverinë e Kosovës! Ish-kryetari i Forumit Rinor Eurosocialist në Shqipëri, Juxhin Çela, ka krahasuar policët e Kosovës të cilët janë duke zbatuar vendimin e Qeverisë për reciprocitet në targat e automjetëve me Serbinë, me ushtrinë e Slobodan Miloshevicit, shkruan Gazeta Insajderi. Ish anëtari […]

Continue Reading