Befason Blero, publikon bashkëpunimin e parë për dasma me katër këngëtarë

SHOWBIZ

Blero e ka publikuar bashkëpunimin e parë për dasma.

Para disa javësh, Blero deklaroi se ka vendosur të bëhet pjesë e ahengjeve familjare si këngëtar, shkruan lajmi.net.

E tani si duket veçse e ka nisur këtë rrugëtim.

Blero erdhi në bashkëpunim Ylli Demaj, Lorin, Ryva Kajtazin e Shqipri Kelmendin.

Kjo këngë e realizuar në sofër u mirëprit nga publiku shqiptar dhe komentet ishin shumë pozitive./Lajmi.net/