Bleona Qerreti: “Shqiptaret nuk dijn as me ta lyp, jan debilla dhe injorant komplet…ndersa te huajt te kenaqin”

SHOWBIZ

Bleona qereti njihet per jeten e saj ne amerik te deshtuar dhe qe nuk ka arritur ta realizon asnje enderr por veten fjal kan ngleur dhe zhargon popullor vetem pordh!

Se fundmi ajo mesa duket e mllefosur me deshtimet e saja ne jete ka reaguar duke i nenqmiar meshkujt shqiptar dhe duke i cilesuar si “debilla” dhe “Parazit” sepse vetem me fjal dhe llafe grash mirren!