Noizy feston ditëlindjen, kaq vite mbushi sot

Reperi i njohur, Noizy sot feston ditëlindjen e 35-të të tij. Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në Instastory ku reperi i ka falënderuar të gjithë për urimet. “ Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes. I bekuar me familje dhe shoqëri “LIBRA”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit të publikuar.

Continue Reading