Djali Kadri Veselit ben nje dhurat super mega luksoze te dashures, Nje Rolex qe kushton…(FOTO)

Bijtë e ish-komandantëve të luftës dhe krerëve politikë në Kosovë, Hashim Thaçi, Kadri Veseli e Sami Lushtaku kanë zhvilluar një takim së bashku. Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, njëkohësisht i biri i ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Sami Lushtaku ka takuar djalin e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Endrit Thaçin dhe djalin e […]

Continue Reading

Antonela e Përputhen zbulon “sheikun” me të cilin po kalon pushimet në Dubai dhe e paguan (foto)

Edhe pas përfundimit të “Për’puthen”,Antonela Berisha vazhdon të jetë nga personazhet me interes për publikun. Ajo së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait e sigurisht nga atje nuk kanë munguar foto dhe videot. Përmes postimeve të ndryshme në Instastory ajo ka treguar gjithë aventurën e saj që po kalon në shkretëtirën arabe mes luksit. Ndërkohë për […]

Continue Reading