Zbulohet biseda e ashpër e Lionel Messit me zyrtarin shëndetësor të Brazilit

Biseda e nxehtë e Lionel Messit me një zyrtar shëndetësor është zbuluar pas suspendimit të diskutueshme të ndeshjes mes Brazilit dhe Argjentinës. Takimi kualifikues për Kupën e Botës u braktis vetëm pesë minuta pas fillimit të së dielës. Zyrtarët brazilianë të shëndetësisë hynë në fushën e lojës dhe kundërshtuan pjesëmarrjen e katër lojtarëve të Argjentinës […]

Continue Reading

Messi dhe Suarez në drekë së bashku në Madrid

Largësia nuk është dëshmuar të jetë pengesë për miqësinë mes Luis Suarezit dhe Lionel Messit, pasi dyshja sulmuese drekuan së bashkua në kryeqytetin spanjoll të martën. Messi dhe Suarez kaluan shumë vjet së bashku në Barcelonë, para se klubi ta largonte uruguaianin verën e kaluar. Derisa Messi e Barcelona nuk kanë më shanse ta fitojnë […]

Continue Reading