“Çbanja” provokon me gjoksin gjigant

SHOWBIZ

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

‘Xhbanja’ komentohet shumë sidomos për jetën e saj private.

Ajo sot ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë provokuese.

E veshur krejt zi, Arjola nuk ka hezituar që ta ekspozojë gjoksin e saj.

Ajo madje nuk heziton ta quja vetën ‘bishë’ në këtë imazh.