DEKLARATË E PAPRITUR E REMZIE OSMANIT: VAJZA ËSHTË E DERËS SË HUAJ

KURIOZITETE

Këngëtarja ka befasuar me deklaratën e saj, e ftuar në emisionin Gjesi në T7, Remzie Osmani zbuloi se është pro që vajza është për derë të huaj.

Përveç tjerash, ajo foli edhe për djalin e saj dhe dhe gruan e tij duke thënë se ka qenë gjë e bukur që çifti janë martuar duke kurorëzuar dashurinë e tyre dhe tashmë kanë edhe një vajzë.

“Mirë është me marrë nuse, po mirë është edhe me përcjell shyqyr që janë për derë të huaj”, u shpreh mes të tjerash Remzie Osmani

Duke parë se shumica e botës jeton në një botë ku pozita e gruas në shoqëri çdo herë po vjen duke u fuqizuar kjo deklaratë nga Osmani është për tu komentuar./Lajmi/