Dua publikon foto duke u kënaqur bashkë me vjehrren dhe kunatat

SHOWBIZ

Këtë vit Dua Lipa vendosi ta kalonte Krishtlindjen jo me familjen e saj, por me atë të partnerit, Anwar Hadid.

Ndonëse fillimisht Dua u mendua t`i kalonte festat me familje, duket se gjithë familja Hadid duke mos përjashtuar Dua Lipan u bashkua për të festuar në shtëpinë e Mohamed Hadid, në të cilën ka qenë i pranishëm edhe Zayn.

Dua ka postuar disa foto me Anwar dhe të tjera nga nata festive.

Imazhi që ka tërhequr më shumë vëmendjen e të gjithëve është ajo e Duas me Gigi, Bella, dhe me ‘vjehrrën’ e saj, Yolanda Hadid.

Përmes fotografisë mund të themi se të gjitha ato duken shumë të afërta me njëra-tjetrën dhe kanë vërtetuar edhe njëherë se kanë një raport perfekt së bashku./kosovarja