E bukura Sulltanesha Hyrrem bëhet nënë për herë të dytë, ky është emri i veçantë që i ka vënë vajzës

SHOWBIZ

Meryem Uzerli, e cila njihet për rolin e “Hyremit”, në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, është bërë nënë për herë të dytë.

‘Hyrem’ bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton e ëmbël dhe zbulon emrin

Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë aktorja përmes një foto të publikuar në Instagram, duke zbuluar edhe emrin e zgjedhur për vogëlushin.

“Dje, 08.01.2021 Më e dashura ime Lily Koi, Lara Jemima, babai dhe unë jemi shumë të lumtur të mirëpresim në familjen tonë. Jemi aq të bekuar dhe të lumtur që u bashkuar me ne”, ka shkruar Uzerli krahas fotos, ku shfaqet në spital me të voglin e saj.