E prisnit? Shqipja dhe Andi bëhen sërish bashkë

SHOWBIZ

Gjatë kohës kur ishin në “Përputhen”, Shqipja me Andin dilnin me njëri-tjetrin dhe dukej se ishte krijuar një pëlqim mes tyre. Mirëpo, e gjitha mori fund kur Shqipja u përjashtua nga programi.

Që nga ajo kohë, ish-konkurrentja e ka thumbuar vazhdimisht Andin. Sipas saj, ai është i lidhur me Melisën. Këtë të diel, dyshja janë bërë bashkë në të njëjtin emision.

Ata kanë qenë të ftuar në “E diell”, në rubrikën “Trotuar”.