E veshur vetëm me të brendshme të kuqe sipër banakut në kuzhinë, Usta publikon pa dashje videon e Genta Ismajlit dhe e fshin menjëherë

SHOWBIZ

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është në një lidhje me biznesmenin turk Hysein Usta.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe shpërndajnë shumë momente intime nga jeta e tyre.

Mbrëmjen e djeshme Usta publikoi në Instagram një video ku Genta shfaqej mbi banakun e kuzhinës, e veshur me të brendshme të kuqe dhe shumë provokuese.

Më pas partneri i këngëtares është penduar dhe e ka fshirë videon.