Edhe pak ditë do të bëhet nënë, nusja e Goldit po mëson se si duhet ta mbajë foshnjën

SHOWBIZ

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet duke mbajtur një fëmijë në krahë.Duket se nusja e Goldit po përgatitet për t’u bërë nënë.