Ekskluzive: Mësohen motivet që e quan babain të vriste djalin, Albert Krasniqin

LAJME

Një vra sje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vr arë në bodrumin e banesës së tij te rruga C.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar
kushtet që kërkonte.

Babai pasi e ka kryer aktin ka njoftuar vetë policinë.

/Indeksonline