Ende pa i bërë 2 muaj, Gold Ag e qon djalin në deti

SHOWBIZ

Goldi dhe Ermira janë ‘arratisur’ në pushime.

Gold AG dhe Ermira Shkodra ka pak muaj që janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja, së fundi kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, me të cilat kanë bërë të ditur se kanë udhëtuar në pushime.

Si destinacion, çifti e kanë zgjedhur bregdetin Shqiptar, ndërsa duken të lumtur me Guerilin e vogël në krahë.

“Prej n’Luginë e n’Janinë o birë o Shqipnia ”, ka shkruar reperi sipër një imazhi bashkë me djalin. /Lajmi