Ermal Fejzullahu dhe “Stupcat” bëhen bashkë, a po përgatisin diçka?

SHOWBIZ

Secili prej tyre janë të suksesshëm dhe shumë të dashur për publiken, ndërsa ndajnë edhe një shoqëri të mirë me njëri-tjetrin.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu dhe aktorët e humorit “Stupcat”, shkruan Indeksonline.

Ermali sot pasdite është shoqëruar së bashku me Vedatin, Osmanin dhe Mensurin, teksa këtë e treguan me një fotografi që ata ndan në rrjetet e tyre sociale ku shihen bashkë në një restorant.

Ndonëse nuk dihet nëse janë takuar vetëm për të kaluar kohë së bashku apo mund t’i shohim edhe në një projekt, ata kështu treguan se ndajnë një shoqëri të afër së bashku./Indeksonline/