Genta Ismajli “frikëson” me dukjen pa grim, publikon foto me të dashurin turk

SHOWBIZ

Ajo është shfaqur e lumtur pranë të dashurit të saj.

Këngëtarja, ka publikuar një video në Instagram e cila shihet e lumtur në krah të Ustës.

Duke u ngrohur pranë zjarrit në një ambient të mbyllur dhe komod çifti kanë publikuar një video.

Ajo se çka mori vëmendje ishte se këngëtarja është shfaqur pa makijazh.

Ndryshe, Genta ka muaj që është në lidhje me turkun Hysen Usta e cila vazhdimisht ka kaluar kohë të mirë me të, madje e ka pasur si mbështetje të fortë në çdo hap të saj./Lajmi