Georgina babagjyshja më ‘hot’, as Ronaldo nuk përmbahet kur e sheh

SHOWBIZ

Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, i ka çmendur të gjithë teksa ka postuar në “Instagram” disa foto ku shfaqet super ‘hot’.

Bukuroshja argjentinase shfaqet e veshur me një palë të brendshme të kuqe, e ulur në një divan të shtëpisë ku ndodhet edhe pema e Krishtlindjes.

26-vjeçarja si gjithmonë duket në super formë dhe ka tërhequr menjëherë vëmendjen e 22.1 milionë ndjekësve të saj në “Instagram”.

Madje këtyre fotove nuk u ka rezistuar dot as vetë Cristiano, i cili ka vendosur që të lërë një koment.

Futbollisti i famshëm i ka lënë disa emoji zemre, duke lënë të kuptohet se i pëlqyen shumë fotot e partneres së tij./kosovarja