Gresa i qet në shitje të gjitha fustanet e martesës, arsyeja do ju bëj ta çmoni shumë këngëtaren!

SHOWBIZ

Gresa Behluli para më shumë se një muaj i dha fund beqarisë, shkruan “InfoKosova”.

Të gjithë patëm mundësi ta ndiqnim në pothuajse çdo detaj kanagjegjin dhe dasmën e saj madhështore.

Ajo ndërronte fustane të bukura e të kushtueshme shumë shpesh në paraqitjet e saj gjatë atyre netëve, dhe për këto fustane u komplimentua shumë bukuroshja.

Por, tash e ka marrur një vendim shumë human.

Gresa ka treguar me anë të një shkrimi në rrjetet sociale se të gjitha fustanet e saj të nusërisë do t’i shes.

E krejt kjo gjë ka ndodhur për një arsye.

Pra, për bamirësi Gresa ka vendos që t’i shesh fustanet e saj të skenës dhe disa nga ato të martesës ku me të cilët ka shumë kujtime të vlefshme siç e cek dhe ajo përveç që janë fustane të kushtueshme.

Ndersa paratë që mblidhen nga shitja e këtyre fustaneve Gresa ka vendosur që t’i jap për bamirësi./InfoKosova/