Gresa provokon me këmbët dhe gjoksin

SHOWBIZ

Gresa Behluli është një ndër emrat më të njohur në skenën muzikore.

Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe me pozat që pulikon, shkruan “Kosovarja”.

Me linja trupore perfekte, Gresa gjithmonë shfaqet e zjarrtë me veshjet që bën.

Edhe në këtë imazh të fundit, me fustan të shkurtër këngëtarja duket perfekte duke provokuar me këmbët dhe gjoksin.