Gruaja e Korab Shaqirit bukuri natyrale

SHOWBIZ

Lulja, e shoqja e Korab Shaqirit, nuk është shumë si gratë e këngëatrëve të tjerë të skenës muzikore.

Ani pse dizenjatore e modës, asaj nuk është se i pëlqen shumë disponimi, shkruan “Kosovarja”.

Lulja, është bashkëshorte dhe nënë mjaftë e dedikuar.

Në këtë foto, ajo shihet pranë të shoqit, këngëtarit të mirënjohur Korab Shaqiri dhe djalit të saj.