“Iftar me kryetarin”- Çfarë po pralajmërojnë deputetët e PDK-së?

LAJME

Ish-deputetja e PDK-së, Besa Ismaili, ka shpërndarë një fotografi me bashkëpartiakët e saj, Abelard Tahiri, Uran Ismaili, Memli Krasniq dhe Eliza Hoxha.

Ismaili në mbishkrimin e fotografisë shkruan “Iftar me kryetarin” por pa specifikuar se për cilin prej tyre e ka fjalën.

Zgjedhjet lokale pritet të mbahen në muajin tetor dhe PDK-ja akoma nuk e ka bërë publike kandidaturën e saj për kryetar të Prishtinës.

Postimi i plotë: