Ish-Miss Shqipëria tradhtohet nga pasqyra, një mashkull me të në dhomën e hotelit

SHOWBIZ

Një mashkull shihet në dhomën e Trejsit. Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, ka qenë gjithmonë e komentuar lidhur me jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Para dy vitesh ajo kishte deklaruar se është beqare e së fundmi u fotografua duke darkuar me Don Xhonin, mirëpo ani pse aludohet për një lidhje të mundshme ende nuk dihet arsyeja e takimit të tyre.

Së fundmi u vu re edhe një detaj në disa foto të Trejsit. Pasqyra e ka tradhtuar atë pasi në dhomë të hotelit shihet se ishte me një mashkull i cili edhe ia realizoi fotot. A është në lidhje dashurie dhe detaje të tjera konkrete ende nuk janë komentuar nga ajo./Arbresh.info/