Ja në cilin vend e festuan ditën e të dashuruave Egzona e Albatriti

SHOWBIZ

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja shumicën e kohës shihen të lumtur pranë njëri tjetrit.

Në këtë ditë të veçantë, ata kanë sjellur imazhin më të bukur nga ambient i Turqisë.

Si gjithmonë, është Egzona ajo që merr vëmendje me paraqitjen e veçantë që ka bërë./Kosovarja/