Kallashi në këto poza duket më e bukur se kurrë

SHOWBIZ

Ka kohë që valltarja e këngëtarja e njohur, është larguar e nuk po shihet gjëkundi.

Kallashi po mungon dhe ka kohë që më nuk është në krye të listës së më të përfolurave në vend.

Siç dihet tashmë, ajo nuk është më pjesë e “Cobra City”, por po vallëzon ne një klub tjetër, po ashtu të njohur.

Pas një kohe relativisht të gjatë, Kallashi është shfaqur sërish, këtë herë e veshur me më shumë rroba se sa jemi mësuar ta shohim, por duket për mrekulli./Kosovarja