Kapet në kamera: Çka i ndodhi pacientes pasi mori vaksinën kundër COVID-19

LAJME

Një kanal televiziv ‘News channel abc’ në Amerikë, ka publikuar një storie ku shihet një infermiere e cila ka pranuar që ta vaksinohet.

Mirëpo, reagimet nuk ishin ato që priteshin.

Lexo Edhe:
Fillon seanca ndaj Hysni Gucatit në Hagë
Infermierja filloi të kishte marramendje dhe dhimbje koke, të cilat më pas u shoqëruan me alivanosje.

Pasi u këndell, ajo filloi të jepte intervistë për ndjesinë që i shkaktoi vaksina, mirëpo, nuk mund t’i lidhte dy fjalë.

Infermierja ndaloi përsëri, pasi, përsëri e kapi kokëdhimbja dhe u alivanos sërish./syri/