Këngëtarja e njohur tregon si e tradhtoi ish-bashkëshorti

SHOWBIZ

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj, ka zbuluar së fundmi disa detaje nga jeta e saj personale.

Teksa ishte e ftuar në emisionin NIN, këngëtarja tregoi se si shkoi martesa e saj drejt fundit. Ajo tha se kur ish-bashkëshorti i saj u bë me para, nisi që të kishte shumë bukuroshe përreth.

“Pati sukses në biznes, u tundua nga vajzat e bukura”,

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh Hadërgjonaj, e cila nuk është martuar më.

Nga kjo martesë ajo ka dy vajza të njohura në ekranin shqiptar. Albërije tha se për të mos ju bërë barrë atyre, edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashure në të ardhmen.