Këta janë dy vëllezërit që dyshohet se babai i tyre sonte ua mori jetën në Viti FOTO

LAJME

Një familje mërgimtarësh që ka ardhur për pushim nga Zvicra u shua sonte në Pozharan të Vitisë, pasi që dyshohet se kryefamiljari ka vraë bashkëshorten e tij, dy djemtë dhe më pas veten e tij.

Ballkani.info pak më parë raportoi se mërgimtari që dyshohet se privoi nga jeta gruan dhe djemtë e tij, e më pas vau veten është Fetah Zuka.

Ai dyshohet se vrau gruan e tij, Makfire Zukan dhe dy djemtë e tij, Arbër dhe Hamdi Zuka.