Kjo është gruaja bukuroshe e “Orhanit”

SHOWBIZ

Fatmir Spahiu famën më të madhe e mori me serialin ‘Kafeneja Jonë’.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, ku ndan moment nga përditshmëria e tij, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, “Orhani” publikoi një imazh bashkë me gruan dhe djemtë e tij.

Fokusi padyshim që ra te bashkëshortja e tij, e cila duket mjaft e bukur.