Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë. Shikoni foton me të atin

LAJME

Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë.Ka kaluar një kohë e gjatë që skemi parë asnjë foto të tij.

Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë. Shikoni foton me të atin.

i nje nga politikanet qe ka bere histori Fatos Nano vjen sërish në vëmendjen e medias e publikut por kete here eshte ndryshe dhe ja se sa eshte rritur djali i tij.Klajdi Nano, ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë.Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto ne linkun ne vazhdim