Kur vjehrra duket më e bukur se Ariana

SHOWBIZ

E gjithë familja e këngëtarit Sabri Fejzullahu janë mjaftë të njohur, të përfolur dhe mediatik.

Nuk bënë përjashtim edhe reja e këngëtarit, gjegjësisht bashkëshortja e Ermalit, Ariana, e cila është blogere dhe ka një profil mjaftë të ndjekur në Instagram.

Siç duket nga ajo çfarë shihet, raporti i Arianes me vjehrrën e saj Neren është shumë i mirë, ato shpesh shihen nën shoqërinë e njëra tjetrës, herë duke pirë kafe e herë duke bërë shoping.

Në këtë foto re e vjehërr duken mjaftë bukur, ani pse Nera shfaqet më bukur dhe e grimuar se Ariana./infoKosova