Ky është pozicioni në shtrat që garanton orgazmën për ju

KURIOZITETE

Ann Summers ka bërë dhuratën perfekte për të gjithë ta dashuruarit – pozicioni i seksit që garanton orgazmën!

Nëse akoma nuk keni vendosur se çfarë dhurate t’i bëni partnerit tuaj për festa të fundvitit, atëherë jeni në vendin e duhur, shkruan “DailyStar”.

Ann Summers, spo ka ndarë me të gjithë pozicionet e seksit që do iu kënaqin juve dhe partnerin në maksimum në mënyrë që ju të mund t’i provoni ato gjatë sezonit festiv, transmeton lajmi.net.Dhurata më e mirë do të jetë pozicioni “pulling the cracker” (tërheqja e biskotës).

Është një “version” i ri i doggy, që do iu bëjë gjunjët të iu dridhen.Kjo po që do të nxeh këto net të ftohta dimri!Tani që kemi vëmendjen tuaj, a mendoni se mund të zotëroni këtë pozicion dhe të çmendi partnerin?

Filloni me pozicionin klasik të doggy, dhe pritni për momentin e duhur që të anoni mbrapa dhe të ngadalësoheni.

Duke ndryshuar shpejtësinë, do të vini partnerin në lojë, dhe nëse doni të bëni gjërat më interesante, mund të shtoni edhe ndonjë lodër seksi.Sugjerimi i Ann Summers është ndonjë vibrator plumb, që të bëni eksperiencën më intensive për partnerin tuaj. /Lajmi.net/