Loredana dhe Mozzik po i kalojnë pushimet së bashku në Itali

SHOWBIZ

Kohëve të fundit ka pasur aludime nga më të ndryshmet se Mozzik dhe Loredana janë kthyer sërish bashkë.

Kjo në bazë të postimeve e shëtitjeve të përbashkëta, megjithëse nuk deklaruan shumë detaje për ribashkimin e tyre.

Por udhëtimet e dyshes nuk kanë të ndalur, pasi tashmë ata gjenden në Milano të Italisë.

Kjo është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, derisa dyshja kanë publikuar fotografi nga i njëjti vend.

Ish-çifti tashmë ndan edhe një vajzë të vogël, Hana, për të cilët po kujdesen së bashku.

Kujtojmë se, ditë më parë dyshja janë shfaqur së bashku nga një studio muzikore, të cilët siç shihet po punojnë me producentin gjerman, Jumpa.

Nuk është konfirmuar akoma nëse ish-çifti po vijnë me një projekt të përbashkët apo janë duke punuar në këngë solo.