Luana e quan veten ‘luaneshë’ ngreh fustanin në fotot e fundit

LAJME

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat ndan vazhdimisht fotografi të reja.

Ditë më parë, ajo mori vëmendje me ndryshimin në dukje, ku shihet si brune me flokë ngjyrë kafeje.

Ndërsa, në fotografinë e fundit, moderatorja tregoi se i është rikthyer dukejs së vjetër dhe dukej shumë e bukur.

“Bjondja juaj e preferuar është kthyer”, ka shkruar ajo sipër imazheve që i postoi në Instagram.

Në ato foto, Luana shihet e veshur me një bluzë të ngushtë, e cila ia theksonte belin e sheshtë asaj.

Po ashtu, moderatorja kishte veshur një fustan të gjatë, të cilin po e ngrihte sipër për ta treguar këmbën, teksa merrte poza para aparatit./kosovarja