Meda dhe Lulja bënjë ndryshime drastike në pamje

SHOWBIZ

Meda padyshim që është njëri nga këngëtarët më të preferuar të muzikës popullore, e këtë e dëshmon edhe prezenca e tij në skenë tash e disa vite.

Ai nuk është ndalur për asnjë moment të vetëm kështu duke numëruar shumë këngë e bashkëpunime të bukura e të suksesshme.

Krahas tij pa vëmendje mediatike nuk ka ngelur as bashkëshortja e tij Lulja, e cila ka rrëmbyer menjëherë zemrat e fansave të Medes.

Së fundmi, dyshja janë shfaqur në një intervistë së bashku ku mori vëmendje pamja e tyre më ndryshe se si i kemi parë zakonisht.

A po ju duken edhe juve?/Kosovarja/