Melinda Ademi publikon disa poza të nxehta nga studio

SHOWBIZ

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale. Melinda ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo.

Së fundmi ajo ka sjellë disa imazhe nga studio muzikore ku duket mjaft seksi me të pasmet e kthyer nga kamera.

“E zënë në studio”, thotë Melinda teksa paralajmëron fansat e saj për prurjet e reja të cilat janë rrugës.