Minifundi ia nxori të pasmet në shesh Arta Bajramit

LAJME

Të gjithë e mbajnë mend si krijuesen e hitit ‘Femër Shqiptare’ aty filluan ta pëlqejnë edhe ata që dikur se kishin fort në qejf.

Flasim për këngëtaren Arta Bajrami e cila me kalimin e viteve e rriti numrin e fansave, duke u bërë një këngëtare shumë e dashur dhe e kërkuar prej tyre.

Ndonëse angazhimet familjare e kanë lënë pas që një kohë të gjatë, ajo nuk domethënë se ka hequr dorë nga muzika.

E lidhjet me fansat i ka ruajtur mirë në rrjetet sociale, sidomos në instagram duke i qarosë shpesh me imazhe atraktive.

Ashtu siç ndodhi tani ku Arta shfaqet veshur me një minifund i cilia ja nxori të pasmet në pah./kosovarja