Motra e Labit provokon me këtë veshje të katunit

SHOWBIZ

Agnesa Gashi është një emër jo i panjohur për publikun.

Kryesisht u bë më e popullarizuar si motra e moderatorit të njohur kosovar Labinot Gashi-Labi.

Agnesa e cila dikur ishte modele, vazhdon të befasoj akoma me linjat trupore.

Ani pse është bërë nënë e dy djemve, ajo konkuron me vajzat e reja me stilin, e format trupore.

E shohim gjithmonë elegante dhe e kujdesshme në detaje, që e bëjnë të duket një zonjë e vërtetë.

Pavarësisht rrethanave të jetesës dhe mënyrës së paraqitjes në public, ajo po tregon se nuk harron traditat shqiptare.

Së fundi bukuroshja shfaqet këndshëm në veshjen e rrafshit të Dukagjinit.

I rri bukur, madje i ka shumë hije./Kosovarja/