SHOKON Mustafa Nano: “Cfar te mire na ka sjell Kosova neve pos telasheve, nuk e di pse egziston ky shtet?!”

LAJME

Mustafa Nano nje gazetar konspiracionist dhe i njohur per deklaratat e tij kontraverze se fundmi ka leshuar nje bomb qe seshte pritur aq mire nga te tjeret!

Ai ne emisionin e tij kishte cituar se me shum do preferobte te kishte fqinje Serbin se sa Kosoven pasi kjo e fundit asnje te mir nuk ua sjell si shtet por vetem telaashe!

Si mendoni ju per kete deklarat te Mustafa Nanos