Ndërron jetë vëllau i Besim Dinës

LAJME

Një lajm i hidhur ka tronditur familjen e humoristi dhe moderatorit të njohur kosovar, Besim Dina.

Kjo sepse vëllau i tij, Bedri Dina ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Kështu ka bërë të ditur në një postim në Facebook, kolegu dhe miku i Besimit, Ylber Asllanaj.

“Bedriu paska ikur, n amshim!I hidhur ky lajm për të gjithë ata që e kanë njohur!Prehu i qetë n parajsë Bedri, do të t kujtojmê sa t’jemi edhe ne! Ngushëllime familjes Dina!”, ka shkruar ai në postim./Indeksonline/