Njihuni me te dashurin e ri te Loredanes, eshte nje reper i njohur”

SHOWBIZ

Loredana se fundmi ka deklaruar se eshte shkeputur nga lidhja shumvjeqare me Mozzik l!

Mirpo ajo nuk ka pritu shum gjat kohe dhe si duket mejher ka gjetur zavendsimin e Mozzik!

Ajo se fundmi eshte pare krah per krah me reperin gjerman Kmn Onur dhe jan par mjaft te shoqeruar pran njeri tjetrit!